O nas

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną działająca od 20 lat. Przez ten okres wybudowaliśmy wiele domów jednorodzinnych dla wymagajacych inwestorów indywidualnych z Polski. Od pewnego czasu realizujemy tez luksusowe rezydencje na terenie Niemiec. Wspolpracujemy z jedna z najwiekszych pracowni architekonicznych LK&Projekt, ktora specjalizuje sie w projektach indywidualnych domow jednorodzinnych.

Doskonałe zorganizowanie prac budowlanych, szeroki wachlarz dostawców materiałów budowlanych, ogromne doświadczenie i lata praktyki wszystkich naszych pracowników procentuje zadowoleniem naszych klientow, dla których profesjonalizm, rzetelność oraz dokładność wykonywanych prac budowlanych stoją na pierwszym miejscu.

Dlaczego warto budować z nami?

Jakość

Stawiamy na jakość, nie ilość. Klient jest dla nas najważniejszy.

Budujemy z bardzo dobrych materiałów z certyfikatami.

Fachowa pomoc

Jesteśmy do dyspozycji od początku do końca prowadzonej inwestycji. Służymy pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych.

Oszczędność czasu

Od momentu podpisania umowy rozwiązujemy wszystkie techniczne i logistyczne problemy. Państwa wizyty na placu budowy będą się ograniczać do obserwacji postępu prac i odbioru poszczególnych etapów.

Profesjonalna ekipa

Nasi ludzie działają na rynku budowlanym kilkanaście lat. Do każdego projektu budowlanego podchodzą odpowiedzialnie, z zapałem i dbałością o szczegóły.

Czysta budowa

Na naszych budowach od początku do końca panuje porządek. 

Terminowość

Brak dotrzymywania terminów jest dla nas nie do przyjęcia.

Dogodny system płatności

Ponieważ budowa domu jednorodzinnego dzieli się na kilka etapów, płatności następują w systemie etapowym.

Bezpieczeństwo

Koniec prac budowlanych nie oznacza naszej współpracy. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym fachowcom udzielamy 5 letniej gwarancji na .wykonane przez nas prace.